Ota yhteyttä

Vaihde

Puhelin: +358 (0)400 998352 / 24h
Fax:          +358 (0)9 871 3448

E-mail: info@tekmur.fi

Toimitusjohtaja

kontakt-Ville

Ville Fager

Puhelin: 0408 409 851 
E-mail: ville.fager@tekmur.fi

Hallituksen puheenjohtaja

Tomas Johnsson

Tomas Johnsson

Puhelin: 0400 955 387
E-mail: tomas.johnsson@tekmur.fi

Projektipäällikkö, Tulenkestävät rakenteet

vesa_lampinen-ny

Vesa Lampinen

Puhelin: 040 547 7370
E-mail: vesa.lampinen@tekmur.fi

Projektipäällikkö, Tulenkestävät rakenteet

kinnari-tommi-ny

Tommi Kinnari

Puhelin: 050 560 0390
E-mail: tommi.kinnari@tekmur.fi

Projektipäällikkö, Haponkestävät rakenteet ja Krematoriot

kontakt-marcus

Markus Forsström

Puhelin: 040 585 6129
E-mail: markus.forsstrom@tekmur.fi

Konttoripäällikkö

ny_bild_marjo

Marjo Kunnari

Puhelin: 0400 998 017
E-mail: marjo.kunnari@tekmur.fi

 

Varastopäällikkö

Jarno Heliste

Puhelin: 0406  307 900
E-mail: jarno.heliste@tekmur.fi

 

Lähetä sähköposti meille

Täytä lomake tästä jo lähettää meille viestin.

Nimi

E-mail

Puhelin

Viesti